Blagovna znamka Atelier Rebul


Atelier Rebul je danes uveljavljena kot ekskluzivna franšiza za distribucijo in trženje izdelkov Atelier Rebul, ki se ponašajo z več kot 90 % naravnimi sestavinami, 100 % naravnimi dišavami iz čistih eteričnih olj in ne vsebujejo nobenih parabenov, mineralnih olj, ftalatov, PEG – emulgatorjev, silikonov, sulfatov in dodanih sintetičnih barvil ali dišav. Izrednega pomena so visokokakovostne sestavine iz različnih koncev sveta, kot so naravna eterična olja mandarin iz Bodruma, sivke iz Francije, vrtnic iz Turčije, grenkega pomarančevca iz Italije ter češnjevih cvetov iz Japonske. Blagovna znamka Atelier Rebul je okolju prijazna in ni testirana na živalih. V duhu ekološke osveščenosti posebno pozornost namenja tudi izdelavi reciklirane embalaže in možnosti ponovnega polnenja.


Široka ponudba izdelkov Atelier Rebul zajema parfumske vode, kolonjske vode, dišave za dom (difuzorje,  dišeče sveče in parfume za dom), negovalno linijo za roke in telo (trda mila, tekoča mila, gele za prhanje, losjone in kreme za roke), 100 % naravno in vegansko Pharmacy linijo ter pomlajevalno linijo Snežne Alge.





Podatki o podjetju


Naziv podjetja: HN CONSULTING D.O.O.

Sedež podjetja: Letališka Cesta 33, 1000 Ljubljana

Matična številka: 8314969000

Davčna številka: SI49645285

Telefonska številka: +386 41 453 352

Elektronski naslov: info@atelierrebul.si



Naša Ekipa - Slovenija

IZVRŠNI DIREKTOR
Helena Naveršnik

 


  •  
  •  
OPERATIVNI DIREKTOR
Martina Vesel

 


  •  
  • martina@atelierrebul.si 
  •  
FINANČNI DIREKTOR
Miha Resman

 


  •  
  •  miha@atelierrebul.si
  •  
VODJA POSLOVNE PRODAJE
Meta Logar

 



  • meta@atelierrebul.si 
  •  
  •  
VODJA PRODUKTOV
Manja Jarc

 


  •  manja@atelierrebul.si
  •  
VODJA SKLADIŠČA
Urban Weber

 


  • urban@atelierrebul.si
  •  
VODJA LOGISTIKE
Grega Hočevar

 


  • grega@atelierrebul.si
  •  
PR & UPRAVLJALEC SOCIALNIH OMREŽIJ
Leja Sekulić Širola

 


  • leja@atelierrebul.si
  •  
VODJA MALOPRODAJE
Katja Konc

 


  • katja@atelierrebul.si
  •  
























 pomočnik direktorja
Tadeja Loborec

 


  • tadeja@atelierrebul.si
  •  
























 vodja marketinga
Tanja Pirc

 


  • tanja@atelierrebul.si
  •  

Naša Ekipa - Hrvaška

PROKURIST
Vesna Bakran



  • vesna@atelierrebul.hr
Vodja operative
Damir Narsete



  • damir@atelierrebul.hr
Vodja b2b prodaje
Paula Čirjak



  • paula@atelierrebul.hr
Vodja maloprodaje
Nataša Meštrović



  • nataša@atelierrebul.hr

Podjetje HN CONSULTING d.o.o. je edini pooblaščeni dobavitelj in distributer blagovne znamke Atelier Rebul za Slovenijo. Samo za izdelke, kupljene na prodajnih mestih, ki jih oskrbujemo sami, lahko zagotavljamo originalnost, kakovost, primerno ravnanje med transportom in skladiščenjem ter varnost in svežino formul. Pooblaščena prodajna mesta znamke Atelier Rebul v Sloveniji so lastne trgovine Atelier Rebul, spletna trgovina www.atelierrebul.si ter veleblagovnica Nama. Za vsa druga fizična ali spletna prodajna mesta originalnosti in kakovosti izdelkov ne jamčimo.